سوالی که برای بسیاری از افراد به ویژه خانم های خانه دار، مطرح می شود این است که از چه مواد پاک کننده ای برای شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی استفاده کنیم؟ همانطور که می دانید باید از مواد شوینده ی مخصوص این وسیله استفاده شود تا علاوه بر تامین تمیزی ظرف ها، آسیبی به دستگاه نیز وارد نشود. مواد شوینده استاندارد به گونه ای تهیه شده اند تا امکان رسوب و ایجاد جرم در درون محفظه ماشین ظرفشویی به حداقل می رسد و بهداشت و پاکیزگی ظروف نیز در حد ایده آل تامین می گردد.

-          بر اساس نوع دستگاه خود، از مناسب ترین پودر شوینده استفاده نمایید و به این روش میزان راندمان از دستگاه را افزایش دهید.( می تواندی از فروشگاهی که از آن خرید کرده اید، در مورد بهترین پودر شوینده سازگار با دستگاه راهنمایی بگیرید) 

-           از جمله جدیدترین مواد پاک کننده مناسب برای ماشین ظرفشویی، قرص های سه کاره می باشند که با فرمول بسیار قوی خود میزان پاک کنندگی بسیار بالایی دارند و تمامی لکه های موجود بر روی ظروف را از بین می برند.

-          مایع براق کننده مخصوص ماشین ظرفشویی نیز معمولا برای براق کردن وجلا بخشیدن به ظروف چینی و سرامیکی، فلزی و شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد و موجب می گردد تا لکه آب روی ظروف به حداقل برسد، اما استفاده از آن باید به میزان درست صورت بگیرد و افراط در مصرف آن موجب کدر شدن ظروف خواهد شد.

لطفا جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ،آاگ،کندی و کنوود با یکی از شعب تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 18 شهریور 1395    | توسط: پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی    |    |
نظرات()